Közlemények

Kedves Magyar Tanya Tagság

A nyári szezon felújított uszodával nyílt a Tanyán es szeretettel várunk mindenkit. Köszönjük az eddigi támogatást és kérjük, hogy segítsenek ahogy csak tudnak a nyáron.

Kérés: Ha a konyhán tudnak segíteni, válaszoljanak június 8.-ig erre az email címre: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., hogy melyik hétvégi napokon (két dátumot kérünk) várhatjuk az önkéntes segítségét. Nézzék meg hogy melyik napokon kell még a segítség.

Ahogy múlnak az évek, jobban és jobban dolgozunk, hogy új tagságot es barátot fogadjunk, hogy legyen jövője a Magyar Tanyának. A múlt és mai önkéntes munkásoknak kell meg köszönni, hogy a Magyar Tanyának a Küldetése még él!

Átfogó célok

Egyesületünk célja, hogy kikapcsolódási és pihenési lehetőséget nyújtson tagjai számára, többek között sportolási, természetbarát és szabadidős programokat nyújtva. Egyesületünk támogatja a Külföldi Magyar Cserkészszövetséget, helyet biztosítva a helyi csapatok táborainak. Minden tevékenységünket átszővi a magyar hagyományok megőrzése és gyarapítása.